Dönemlik Bülten

Atatürk Köşesi

2018'de Spora Kipaş Damgası Vuruldu

27.04.2018

Okul Sporları Puanlı Atletizm  Yarışmaları

İl şampiyonasında uzun atlama ve 60 metre sürat yarışmalarında her zaman olduğu gibi bu sene de dereceler kazandık. Küçük erkeklerde  Uzun Atlamada il üçüncülüğü, Yıldız Kızlarda 60 metre Sürat Yarışları ve Uzun Atlama il ikinciliği kupaları okulumuzun  öğrencilerinin  olmuştur.

 

Takım Sporları

Küçük Erkekler İl Şampiyonası Müsabakalarında Oryantiring Takımımız  İl ikincisi olmuştur. Ferdi kategoride ise il birincisi olan öğrencimiz, kupalarıyla okulumuza dönmüşlerdir.

Küçük Kızlar İl Şampiyonasında ise okul takımımız il şampiyonu olmuştur. Ferdi kategoride de iki öğrencimiz il ikincisi ve il üçüncüsü olmuştur.

Okul takımımız ilimizi bölge şampiyonasında temsil etme hakkını kazanmıştır.28-29 Nisan 2018’de Elazığ’da yapılacak olan şampiyonada takımımıza başarılar dileriz.

 

Oryantiring Yıldızlar

Okul Sporları Oryantiring İl Şampiyonası’nda Yıldızlar Kategorisi’nde okul takımımız il şampiyonu olmuştur.Ferdi derecelerde İl birincisi, ikincisi, dördüncüsü ve beşincisi olan öğrencilerimizi kutlarız.

Takımımız ilimizi temsil etmek için bölge şampiyonasına katılamaya hak kazanmışlardır. Başarılarının devamını diliyorum.

 

Eskrim

Okulumuz Eskrim Takımı, Okul Sporları Eskrim İl Şampiyonası Müsabakaları’nda Yıldız Kızlar Kategorisinde il şampiyonu olarak Eskrim Bölge Şampiyonası Finalleri’ne katılmaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimiz İlimizi temsil edeceklerdir.

 

Okçuluk

Okulumuz Okçuluk Takımı, Okul Sporları Okçuluk İl Şampiyonası Müsabakaları'nda Küçük Erkekler kategorisinde il şampiyonu, il ikincisi ve il üçüncüsü olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır.

Kano

Okulumuz Kano Takımı, Okul Sporları Kano İl Şampiyonası Müsabakalarında Yıldız Erkekler kategorisinde il şampiyonu olarak 26 Mayıs 2018’de Sakarya ilinde düzenlenecek olan Kano Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Başarılarının devamını diliyoruz.

 

Oryantiring Yıldızlar Bölge Şampiyonası

Okul Sporları Oryantiring Bölge Şampiyonası Yıldız Erkekler kategorisinde okul takımımız 28-29 Nisan 2018’de Elazığ’da ilimizi ve okulumuzu temsil ederek bölge müsabakalarında bölge ikincisi olmuştur. Bu dereceyle 27-28 Mayıs 2018 tarihlerinde Yozgat ilinde yapılacak olan Oryantiring Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan takımımıza başarılar dileriz.

Lise Kız Basketbol Takımı İl İkinciliği

Lise Erkek Basketbol Takımı İl Üçüncülüğü

Lise Modern Pentatlon Takımı İl Birinciliği

Yıldız Erkekler Basketbol Takımı İl Şampiyonası Grup İkinciliği

Yıldız Kız Modern Pentatlon Takımı İl Birinciliği

Küçük Kız Modern Pentatlon Takımı İl Birinciliği

Küçük Erkekler Basketbol Takımı İl Şampiyonası Grup İkinciliği

Minikler Basketbol İl Şampiyonası 40 Sporcuyla 4 Takım Halinde Bir İl İkinciliği, Bir İl Dördüncülüğü

Minik B Kız ve Erkek Modern Pentatlon Takımları İl Birinciliği

Minik A Kız ve Erkek Modern Pentatlon Takımları İl Birinciliği

Kahramanmaraş’ın En Hızlısı Yarışması Minik Erkekler Atletizm Takımı İl Birinciliği ve İl Üçüncülüğü

Lise Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonası Grup İkinciliği

Yıldız Kız Voleybol Takımı İl Şampiyonası İl İkinciliği

Yıldız Kızlar Tenis Takımı İl Şampiyonası İl Üçüncülüğü

Yıldız Erkekler Tenis Takımı İl Şampiyonası İl Birinciliği

Yıldız Erkekler Tenis Takımı Bölge Şampiyonası Bölge İkinciliği

Yıldız Kız Voleybol Takımı Bölge Şampiyonası Bölge İkinciliği