HABERLER

Lider Aslanlar Ankara'da

Özel Kipaş Eğitim Kurumları olarak 8-10 Kasım tarihleri arasında Ankara’ya gezi düzenledik. Lider aslanlarımız ülkemizin başkentini yakından tanıma imkânı elde ettiler. İlk gün rehber eşliğinde 2. Meclis binası, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi, Ankara Kalesi gezildi.

Devamını oku

Murat Tunalı İle Söyleşi

Eğitimci yazar Murat Tunalı okulumuzda söyleşi gerçekleştirdi. 7. ve 8. Sınıf öğrencilerimizin akademik alandaki sorunlarını dinledi ve bu sorunlara dair çözüm yollarını pratik yöntemlerle uygulamalı olarak anlattı.

Devamını oku

Kipaş Eğitim Kurumlarında Aşure Geleneği

Muharrem ayının 10. gününe denk gelen aşure günü, dünyanın birçok yerinde Müslümanlar tarafından birçok önemli hadisenin hatırlandığı, bu sebeple aşure yemeğinin pişirilip dağıtıldığı bir gündür.

Devamını oku

Kipaş'ta 29 Ekim Coşkusu

KİPAŞ Eğitim Kurumları anaokulundan liseye kadar bütün kademeleriyle Cumhuriyet'in ilanının 96. Yıl dönümünü coşkuyla kutladı.

Devamını oku

KİPAŞ Mezunları Buluştu

KİMED ( KİPAŞ Mezunlar Derneği ) tarafından 6 Eylül 2019 Cuma tarihinde ikincisi organize edilen KİPAŞ Pilav Günü'ne okulumuz Fen ve Anadolu lisesinden mezun olmuş pek çok öğrenci katıldı.

Devamını oku

Etkin Öğrenmeye Devam Ediyoruz

5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde işledikleri "Güneş, Dünya ve Ay" ile "Güneş Sistemi" konularının modellerini sınıf içerisinde aktif bir şekilde yaparak öğrendiklerini pekiştirdiler.

Devamını oku

Tüm Haberler

5. Sınıflar Zaman Kapsülü Etkinliği

5. Sınıf öğrencilerimiz 4. senenin sonunda ortaokulumuzdan mezun olurken açacakları “Zaman Kapsülü” etkinliğini gerçekleştirdiler.

Devamını oku

Mezunlarımız Tecrübelerini Paylaştı

Özel KİPAŞ Fen ve Anadolu Lisesi olarak zorlu bir süreç olan üniversite sınavına hazırlık sürecinde öğrencilerimize 9. Sınıftan 12. Sınıfa kadar ciddi bir destek veriyoruz.

Devamını oku

YEMEK LİSTESİ

"Eğitimin Lider Aslanları"

Dönemlik Bülten

Atatürk Köşesi